Novinky

Novinky 2024

07.01.2024

Milé zákaznice i zákazníci, chtěla bych poděkovat za Vaší návštěvnost a důvěru. Je mi nesmírným potěšením pečovat o Vaši ple´t a vytvářet prostředí pro potřebný odpočinek. Budu moc ráda, když mi svěříte, co by se dalo zlepšit.

Ráda bych Vám představila produkty, které používám v profesionální praxi. Nobilis Tilia byla láska na první pohled, tedy spíše dotek a očich ;-) Roky nadšení a práce přinesly další poznání a mám tu i jiné úžasné organické produkty pro všechny typy pletí a doporučení k domácí péči.

Je spoustu možností, jak mít krásné a upravené obočí. Pár rad jak dosáhnout správného tvaru, který vytvoří dokonalý rám očí, zvýrazní je a vypadáte hned upraveně. Nebo doporučení na specialistku.

Jak se starat o svou pleť každý den samozřejmně víte, ale malé opakování jistě neuškodí. První krok je nejdůležitější - mějte se ráda. Vyčleňte si alespoň 10 minut denně pro péči o svou pleť. Pečujte o sebe, o svoji pleť, zdraví i duši, protože už krásná jste - dokonalá bytost, která si zaslouží to nejlepší.

Velmi důležitý je tvar kartáčku. Dalším ukazatelem správného výběru je to, co od řasenky očekáváte. Chceme řasy zhustit, prodloužit? Hledáme pouze přírodní řasenku, preferujeme výdrž barvy, máme citlivé oči? Dnešní řasenky už většiinou obsahují i pečující látky