Manuální lifting obličeje

Jedná se o relaxační masáž obličeje, krku i dekoltu při které si krásně odpočinete a překvapí Vás neuvěřitelné účinky. 

Očištění pleti vhodným odličovacím přípravkem a tonikem. Masáž prováděna kvalitním jednodruhovým olejem v bio kvalitě, který je vhodný pro daný typ pleti. Nejčastěji mandlovým, mokřadkovým, šípkovým, arganovým,  meruňkovým olejem nebo olejem z vinných jadérek. Oleje jsou naprosto čisté, neparfémované. Argan má specifickou vůni, která ne každému lahodí, proto máme možnost míchat s jiným kvalitním olejem nebo přidat pár kapek vzácného éterického oleje v jojobě (růže, meduňka, neroli.....)

+ přídavek účinných látek. Aplikace očního séra s kyselinou hyaluronovou, hydratačního liftingového séra i luxusního obličejového oleje pro znásobení účinku masáže.

ca 60 minut

Cena: 500 ,- Kč

+ úprava a barvení obočí 50,-Kč
+ barvení řas 50,- Kč
a pár minut navíc...
 

 

Při absolvování omlazující kúry Manuální lifting obličeje 10 ošetření min 1x týdně a platbě předem 1 masáž zdarma.

Lymfatická masáž obličeje

Obličejová lymfodrenáž pomáhá při častých zánětech vedlejších dutin a středouší, problémech se zuby, preventivně při migrénách, akné. Jemnou hmatovou technikou, bez oleje, pouze s dětskýmm pudrem, tření, zahřátí a prokrvení není při lymfodrenáži žádoucí. Jemná krouživá a hladivá technika masáže, která stimuluje lymfatické cévy v kůži a podkoží  se odvádí z obličeje nahromaděné toxiny, pokožka se stává pružnější a odolnější proti tvorbě vrásek. Urychluje hojení a zjemnění jizev, zmírňuje otoky. Více zde

 

 Kontakt

Alena Foltmanová

Moskevská 27/14 Liberec

OPĚT ZAVŘENO...
pokud máte dotazy k domácí péči o pleť, pište nebo volejte.
Hodně zdraví a vše dobré
Děkuji a těším se na Vás v lepších časech.
+420 776 228 887

PREFERUJI SMS Děkuji
Používám i WatsApp"Pokud neděláte něčí život lepší, pak marníte čas."

Will Smith