Oční maska NANO face lift

Oční maska-NANO face lift

Český světově patentovaný unikát - revoluční technologie vyvinutá v Liberci

NANOmaska neobsahuje nanočástice, ale membránu z nanovlákla, která otevírá póry pokožky a umožňuje průnik kyseliny hyaluronové a živin z krému hluboko do kůže.

Nanovlákenné podoční masky se vyrábí na českém stroji Nanospider.

  • Neinvazivně vyhlazuje vrásky v okolí očí

  • Nepřekrývá projevy stárnutí, vrací dřívější stav o pár let zpět
  • Zmírňuje otoky pod očima.

  • Viditelný účinek již po jednorázové aplikaci 30-ti minutách

  • Redukuje až 75 % vrásek (potvrzeno Státním zdravotním ústavem).

  • Ačkoliv je výsledek viditelný okamžitě, nejvyšší efekt masky nastává po 48 hodinách

  • Výborné před společenskou událostí nebo na sraz spolužáků po letech ;-)Fotografie z praxe

Jak to vlastně je s kyselinou hyaluronovou?

Kyselina hyaluronová (HA) je přrozeně součástí našeho těla. Kůže a podkoží je mimo jiné tvořeno buňkami a mezibuněčnou výplní, kterou tvoří HA.

Každá molekula HA na sebe váže až 1000 molekul vody a tím zabezpečuje hydrataci pokožky. Úbytek molekul HA snižuje množství vody mezi buňkami kůže, dochází k borcení mezibuněčných vazeb a vzniku vrásek.

Kyselina hyaluronová od firmy NAFIGATE je vyjímečná, kombinuje 100% čistou nízko- i vysokomolekulovou kyselinu HA ve vysoké koncentraci 2 - 3% (běžne kolem 1% v kosmetických přípravcích). Díky tomu funguje nejen na povrchu pokožky, ale i v hlubších vrstvách ( v dermis), kde vznikají vrásky.

Jak funguje oční maska NANO face lift?

Sérum HA se nanese na NANO vlákennou membránu, která má tvar přizpůsoben očnímu okolí a přitiskne se na kůži. Dochází k pronikání HA do kůže i podkoží, doplňuje mezibuněčnou výplň a váže na sebe molekuly vody - hydratuje pleť.

NANO vlákenná membrána se postupně vypíná na povrchu a dekompresí vypíná i povrch kůže. Pod vypnutým povrchem kůže dochází k srovnání buněčné struktury, mezibuněčných vazeb a k doplňování molekul HA, které na sebe okamžitě naváží molekuly vody mezi buňkami.

Výsledek vydrží s postupným odezníváním asi 5 dní

to proto, že má naše kůže paměť, tak se chce vrátit k předchozímu stavu. Brání ji v tom srovnaná buněčná struktura a vyplněné mezibuněčné vazby molekulami HA s navázanou vodou. Proto je velmi důležité dodržování pitného režimu a pravidelná péče hydratačními přípravky.

Prodloužení efektu

1) o několik dní - lehkým nanášením séra kyseliny hyaluronové a následně Vámi používaného krému (ráno i večer)

2) dlouhodobě - aplikací masky NANO face lift v týdeních až desetidenních intervalech

Sadu 8 masek si můžete pořídit i na doma, použití Vám ráda vysvětlím. 

Cena sady je běžně 699 Kč.

Vše je velmi individuální a zavisí na typu pleti, dodržování pitného režimu, jestli kouříte, jestli nepracujete v příliš suchém nebo prašném prostředí apod.