LYCON

šetrná epilace

Proč právě australský epilační vosk LYCON?

 • samostržný krémový vosk Creme de la Creme - krémová substance
 • příjemná pracovní teplota 50-55°C
  · odstraňuje chloupky již od délky 1mm !
  · možno aplikovat 5-6x na právě epilovanou pokožku (extrémně šetrné)
  · aplikace na olejem ošetřenou pokožku!!!
  · 100% ochrana pokožky a už žádná pigmentace
  · používán po celém světě ve špičkových salonech a spa (70 zemí)
  · má věrné fanoušky mezi celebritami - Victoria Beckham, Sienna Miller
  · na trhu od roku 1978 - dlouholetá tradice a prověřená kvalita
  · nejméně bolestivý vosk na trhu - o 70% menší bolestivost oproti jiným metodám
  · výsledek hladké pokožky bez chloupků vždy zaručen
  · vyroben pouze z těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí - už žádná zarudlá pokožka či alergické reakce, výborný pro klienty s citlivou pletí či budoucí maminky
  · redukuje zarůstání chloupků
  · vítěz v kategorii epilačních přípravků na British Beauty Awards 2018, 2015 a 2014
 • vítěz hlasování prestižního amerického odborného časopisu Dermascope Choice Awards 2020 a 2019 v kategorii epilačních vosků

Historie LYCON

LYCON byl založen v Austrálii v roce 1978 mezinárodně uznávanou beauty terapeutkou Lydií Jordane. Při své práci v kosmetickém průmyslu nemohla na trhu najít vosk, který by plně splňoval očekávání jejích klientů. A protože pochází z rodiny kosmetických chemiků, bylo logickým řešením vyvinout vosk šitý na míru.

Experimenty se konaly v její vlastní kuchyni a po mnoha pokusech se zrodil správný produkt, který začala prodávat do několika sousedních salonů. Netrvalo dlouho a poptávka po LYCON vosku se rozšířila po celé Austrálii a krátce nato začaly objednávky proudit z různých částí světa.

Lydia, jako první na světě, začala u epilačních vosků využívat zklidňující a nutriční vlastnosti azulenu, aloe very, heřmánku, růže a levandule. Dnes Lydia a její tým cestují po světě a vzdělávají salony ve speciálních technikách LYCON epilace, a zároveň jim pomáhají rozvíjet jejich podnikání a uspět na trhu. LYCON vosk je jedničkou na trhu v oblasti odstraňování chloupků voskem a je používán po celém světě ve špičkových salonech a spa. Mezi věrné fanoušky LYCON epilace patří například Victoria Beckham, Sienna Miller a Minnie Driver.

LYCON k výrobě používá jen ty nejlepší pryskyřice, přírodní ingredience a aromaterapické oleje. Díky nim jsou vosky nezvykle pružné, ohebné a lehko uchopitelné. LYCON vosky zaručují vynikající výkon při odstraňování i těch nejkratších nepoddajných chloupků od délky 1 mm. Nízká teplota tání a jemná receptura dodávají voskům vyživující a o pokožku pečující vlastnosti, a zanechávají ji hladkou a jemnou na dotek.

Epilační vosky LYCON jsou dodávány ve dvou variantách: samostržné horké vosky neboli Hot Wax, doplněné senzačním a technologicky jedinečným voskem LYCOjet a vosky teplé neboli Strip Wax, odstranitelné pomocí epilačních pásků. Systém epilace je doplněn o přípravky, které ošetřují pokožku před a po epilaci, produkty určené pro domácí péči a příslušenství. LYCON vám dává možnost zvolit vhodnou kombinaci produktů dle individuálních potřeb zákazníků.

LYCON je odborníky označován jako produkt nejvyšší kvality a je nepostradatelným prvkem v jejich každodenní práci.

HAPPY LYCON WAXING!

zdroj: www.lycon.cz