Reference

Byla jste se službami spokojena?

Moc si vážím Vašeho názoru. Děkuji.

Lucie P.

6. 9. 2020

Od chvíle, kdy jsem se s Vámi poprvé setkala jsem věděla, že můj pohled na kosmetiku získal nový rozměr. Těším se na každou další návštěvu už v okamžiku, kdy odcházím. Obrovské díky za péči a rady, které mi dáváte....

Jolana

6. 1. 2021

Návštěva této relaxační oázy se pro mě stala za těch pár let nepostradatelnou! Dopřávám si ta voňavá ošetření s dětskou radostí a ženským blahem. Má Paní kosmetičko, ještě že Vás mám, děkuju! JŠ

Míša Š.

6. 9. 2020

Svatební líčení jsem chtěla decentní a přirozené a výsledek byl úžasný! Díky paní Aleně jsem se cítila jako princezna. Tu proměnu jsem si moc užívala. A to se obvykle nerada fotím a nejsem ráda středem pozornosti.

Zuzka

11. 11. 2017

Perfektní kosmetika

Moc děkuji za návštěvu voňavého studia paní Aleny, je to moc milá profesionálka, která rozumí své práci i klientům. Masáž obličeje byla třešničkou na dortu. Těším se na další návštěvu.

Elichová

Ani nevím jak to napsat,báječné,úžasné,skvělé.....cítím se naprosto spokojená a již se těším na další návštěvu.Je to krásný relax a"moje chvilka"


Ilona

Nádherný zážitek. Krásně voňavá kosmetika, jemné ručky Alenky a celkově moc pěkné prostředí. Rozhodně doporučuji!! Děkuji. :)