Biostimulační laser

Přístroj pro zvýšení efektivity kosmetického ošetření

Biostimulační Laser ORIONIS® THERAPY

Na vývoji tohoto laseru se podíleli inženýři - vývojáři, dermatologové a v neposlední řadě i vybrané kosmetické salony. Firma chtěla na trh přijít se zcela novou technologií a to se podařilo. Díky celému týmu, který se podílel na vývoji tohoto přístroje je tu laser, který vzhledem ke své kombinovatelnosti uspokojí jak náročného zákazníka kosmetického salonu, tak pacienta dermatologické ordinace, řešící závažnější kožní problémy. "Laser Orionis® se tak stává nejmodernějším přístrojem, a to ve všech směrech. Díky zcela novému designu, použití nejkvalitnější elektroniky a především mimořádně kvalitní optiky se podařilo vyvinout laser, který splňuje vysoké nároky současné dermatologie a kosmetologie a na českém trhu nemá v současné době konkurenci."


A nyní je i u nás pro Vás!

Jak laser funguje? Co to vlastně je?

Laser je světlo se specifickými vlastnostmi a světlo má pro živé buňky zásadní význam. Živočišná buňka není schopna tak, jako rostliny zpracovat denní světlo, ale dokáže velmi dobře zužitkovat právě světlo laseru. Laserové světlo povzbuzuje energetický metabolismus buňky. Tento jev je nejzřetelnější v urychlení hojení ran.

Laserová energie je v tkáni absorbována prostřednictvím buněk, v jednotlivých buňkách se pak přeměňuje z energie světelné na energii buněčnou. Zároveň se při průchodu světla zvyšuje propustnost buněčných membrán, což vede k jejich lepší výživě, zlepšenému fungování a rychlejšímu dělení.

Světelná energie postupně pohlcovaná tkání, kterou proniká - vyvolává fotochemické změny, které jsou z léčebného hlediska velmi významné.

Analgetický účinek, který potlačuje bolest, nastává díky přirozenému působení světelné energie na snížení citlivosti nervových buněk v místě průchodu polarizovaného světla.

Protizánětlivý účinek nastává díky působení polarizovaného světla na aktivaci přirozených faktorů, které se podílejí na likvidaci zánětů.

Biostimulační účinek zvýšeného přísunu světelné energie výrazně podporuje a urychluje obnovu a zdravý vývoj poškozených buněk.

Prostě a prakticky řečeno

na obličej Vám bud svítit červeným světýlkem laseru, oči zakryté ochranými brýlemi, sondou těsně nad kůží asi 1 cm, doba svícení 10-15 minut na plochu obličeje. Lolkální ranka, opar, lišej ca 4-6 minut

Lidský organismus je dokonalý a umí se uzdravovat, hojit, obnovovat sám, jak však stárne nebo dojde k nějakému oslabení (nemoc, zranění) vše trvá mnohem déle, světlo laseru nastartuje - rozhýbe buňky a ty se velmi rychle začnou obnovovat, začnou makat a když se ještě podpoří správnými prostředky, výsledky jsou super.

Můžete tak výrazně zlepšit stav jizev a v nohem kratší době vyřešit svoje akné, zmírnit kuperózu, omladit svůj vzhled....CENA LASEROVÉHO OŠETŘENÍ OBLIČEJE

ke kosmetice 100,- Kč

(doba svícení ca 10 min, zapracování séra, urychlení hojení, výrazná regenerace pokožky)

Laserová kúra - 8 - 10 ošetření během jednoho měsíce / min 2x týdně

(zlepšení akné, zmírnění kuperózy, zesvětlení pigmentových skvrn)

1 návštěva 15-20min, doba svícení dle potřeby 8 - 14 minut

CENA  150 - 250 Kč/ 1 návštěva

Dekolt + 100 Kč

Opar 50Kč /ke kosmetice zdarma