Novinky 2024

07.01.2024

Milé zákaznice i zákazníci, chtěla bych poděkovat za Vaší návštěvnost a důvěru. Je mi nesmírným potěšením pečovat o Vaši ple´t a vytvářet prostředí pro potřebný odpočinek. Budu moc ráda, když mi svěříte, co by se dalo zlepšit.

Během každého roku navštívím několik školení a workshopů z oboru kosmetiky, masáží, aromaterapie, relaxačních technik. Poznatky pak začleňuji do kosmetických procedur, ale možná Vás dostatečně neinformuji a nabídka novinek by mohla být jasnější, to bych chtěla zlepšit.

Nová bio kosmetika Estime&Sens

Minulý rok jsem objevila kouzlo francouzské přírodní certifikované kosmetiky Estime&Sens  jedná se o profesionální kosmetiku používanou a doporučovanou pouze přes kosmetické salóny. Proškolila jsem se na dva úžasné rituály, byly v nabídce, ale dosud ověřená volba přípravků hlavně od NobilisTilia u Vás, zdá se, stále vede. Postupně jsem stejně do běžného ošetření, když si to stav pleti žádá,  zařadila hlavně enzymatický peeling, hlubokou hydrataci a i masky od Estime. Věřte, kombinace je to výborná a efekt výrazně lepší. Určitě jste si také všimli. V produktech pro profesionály od Nobilis Tilia některé účinné látky prostě zatím chybí. Je to však skvělá kosmetika pro péči o ple´ť, tělo a díky kvalití aromaterapii o celkové zdraví a psychickou pohodu. Ráda Vám poradím s výběrem produktů, intenzivně používám asi 9 let, myslím, že mám přehled.

Nové ceny

Od 1. února 2024 dochází k navýšení cen. Prosím, projděte si proto aktuální ceník a pokud Vám není jasné, kolik bude Vaše příští návštěva stát, neváhejte mě kontaktovat. Důvodem je zvýšení cen materiálu (některé kosmetické firmy zdražovaly 2x v roce), záloh na energie, výraznější zvýšení odvodů OSVČ atd. Děkuji moc za pochopení.

Pokud by pro Vás byla cena příliš vysoká, vymyslíme plán péče - prodloužíme trochu intervaly návštěv, zkombinujeme třeba jeden měsíc jen čištění a druhý měsíc masáž, dle potřeb pleti a vyladíme domácí péči o ple´´ť .

Doplňkové služby, co stojí za pozornost

Úžasnosti, které Vám možná unikaly, ale můžete si je dopřát jako nadstandardní péči jsou NANO oční maska nebo alginátová slupovací maska - tzv. žehlička pleti, v nabídce služeb.

Nová procedura

Novinkou je francozský kosmetický rituál BIO - EXPERT Estime&Sens založený na reflexologii, použití bylinných balíčků, vyjímečného ošetření očního okolí, podtržen efektem alginátové masky.
 

Kobido masáž

Další jarní novinkou bude nová obličejová masáž KOBIDO - unikátní japonská masážní technika s úžasným liftingovým účinkem. Zlepšuje cirkulaci, tonizuje svaly obličeje a má blahodárný vliv na vzhled a zdraví kůže.

V nabídce od března 2024