Pleť s rozšířenými cévkami

Pokud máte v obličeji viditelné rozšířené cévky nebo máte sklon k červenání věnujte Vaší pleti zvláštní péči, zvláště v zimě.

Drobné žilky v pleti se vlivem tepla rozšiřují a vlivem zimy smršťují. Když mají žilky slabší stěny, nestáhnou se tak jak by měly a zůstanou viditelné. Posílit žilní stěny můžete vnitřně,dodáním vitamínu C a rutinu.

Pleť se sklonem k rozšířeným cévkám je častěji záležitost dědičná, s věkem se zhoršující. Předcházejte tím, že se nebudete zbytečně vystavovat přílišným změnám teplot (sauna, pára). V zimě se na pobyt venku pořádně promažte, hlavně na lících. Doporučuji řadu Arteris od Nobilis Tilia, zejména obličejový olej. Krásně výživný je i dětský krém Olinka, který je skvělý jako ochraný krém nejen v zimě na obličej, ale i třeba na ruce. Obsahuje vysoké množství BIO olivového oleje a včelího vosku a  vůně pryskyřice benzoe zklidňuje mysl a navozuje pocit bezpečí.

Co by měl výrobek pro tento typ pleti obsahovat?

Tak například zdroj rutinu - extrakt z pohanky, kaštanu, vitamin C.....

Řada ARTERIS - zmírňuje zčervenání, zklidňuje, pročišťuje a dodává pleti svěží vzhled.Kombinace extraktů z kaštanu, pohanky, přesličky a grepového jádra má prokázaný pozitivní vliv na cévy a žíly. Zvyšuje pevnost a pružnost cévních stěn, působí protizánětlivě a antimikrobiálně, urychluje vstřebávání otoků pleti a omezuje růst nových kapilár. Obsahuje vitaminy A, E a C s antioxidačními účinky, které pomáhají pleť chránit před vnějšími vlivy, a také unikátní lipový hydrolát. Jemná sladce bylinná vůně vám zpříjemní každý okamžik péče o pleť. Účinky směsi přírodních éterických olejů s převahou slaměnky, geránia a heřmánku se v aromaterapii tradičně užívají ke zmírnění překrvení pleti a k péči o cévy. Nejenže tak podporují celkový účinek krému, ale přinášejí klid a mír vaší duši.

 

Kompletní péče s novou řadou Arteris pro pleť s rozšířenými cévkami.

v ceně základního kompletního  ošetření, tak jak jste zvyklé 90 min za 650,-Kč

Nezbytná je domácí péče, proto Vám ráda doporučím produkty pro každodenní péči.