Pleť s rozšířenými cévkami

 

Pokud máte v obličeji viditelné rozšířené cévky nebo máte sklon k červenání věnujte Vaší pleti zvláštní péči, zvláště v zimě.

Drobné žilky v pleti se vlivem tepla rozšiřují a vlivem zimy smršťují. Když mají žilky slabší stěny, nestáhnou se tak jak by měly a zůstanou viditelné. Posílit žilní stěny můžete vnitřně,dodáním vitamínu C a rutinu.

Pleť se sklonem k rozšířeným cévkám je častěji záležitost dědičná, s věkem se zhoršující.

Předcházejte tím, že se nebudete zbytečně vystavovat přílišným změnám teplot (sauna, pára). V zimě se na pobyt venku pořádně promažte, hlavně na lících.

Co by měl výrobek pro tento typ pleti obsahovat?

Tak například zdroj rutinu - extrakt z pohanky, kaštanu, vitamin C.....

Doporučuji řadu Regenerační od Nobilis Tilia.

Zmírňuje zčervenání, zklidňuje, pročišťuje a dodává pleti svěží vzhled.Kombinace extraktů z kaštanu, pohanky, přesličky a grepového jádra má prokázaný pozitivní vliv na cévy a žíly. Zvyšuje pevnost a pružnost cévních stěn, působí protizánětlivě a antimikrobiálně, urychluje vstřebávání otoků pleti a omezuje růst nových kapilár. Obsahuje vitaminy A, E a C s antioxidačními účinky, které pomáhají pleť chránit před vnějšími vlivy, a také unikátní lipový hydrolát. Jemná sladce bylinná vůně vám zpříjemní každý okamžik péče o pleť. Účinky směsi přírodních éterických olejů s převahou slaměnky, geránia a heřmánku se v aromaterapii tradičně užívají ke zmírnění překrvení pleti a k péči o cévy. Nejenže tak podporují celkový účinek krému, ale přinášejí klid a mír vaší duši.

V zimě můžete péči případne doplnit výživným dětským krémem Olinka, který je skvělý jako ochraný krém nejen v zimě na obličej, ale i třeba na ruce. Obsahuje vysoké množství BIO olivového oleje a včelího vosku a  vůně pryskyřice benzoe zklidňuje mysl a navozuje pocit bezpečí.

NOVINKOU je Slaměnkový krém pro suchou a zralou pleť, ten je výborným výživným doplňkem a ochrání plet v zimě.

Suchou a zralou pleť důkladně vyživuje, hydratuje a silně promašťuje. Rozjasňuje pleť s vráskami, zvyšuje její ochranu před nepříznivými vlivy prostředí i její schopnost regenerace. Obnovuje vitalitu, pružnost a vláčnost mdlé či unavené pleti. Laskavá vůně vybraných éterických olejů s převahou slaměnky vás udrží v duševní kondici i v pozdním věku.

https://cdn.nobilis.cz/image/custom-w1600-crop/data/persistent/products/7/5/83/n0131e-slamenkovy-krem-50-ml__sOeF.webp?original=jpg

 

 

 

 


Kontakt

Alena Foltmanová

Moskevská 27/14 Liberec

OPĚT ZAVŘENO...
pokud máte dotazy k domácí péči o pleť, pište nebo volejte.
Hodně zdraví a vše dobré
Děkuji a těším se na Vás v lepších časech.
+420 776 228 887

PREFERUJI SMS Děkuji
Používám i WatsApp