31.03.2020 20:08

Mým krásným zákaznicím v době C....

Moje milé zákaznice,

ráda bych, aby Vám titulek zněl trochu vtipně, ironicky, povzbudivě.

Kosmetická péče u kosmetičky je určitě něco, co můžeme v tomto období oželet.

Píšu v "v tomto období" a mlžím záměrně, protože všechny víme o co jde a už nechci vyslovovat jmého toho démona, který je všudypřítomný, zapnete-li si televizi, pustíte rádio, jdeme do obchodu. Nedávám mu energii. Jako v Harry Potterovi se nevyslovovalo jeho jmého ;-) ,a jako když nedávno řádil na Novém Zélandě terorista, tamní vláda i média se rozhodla nezveřejňovat jeho jméno, všichni věděli, kdo to byl, ale nekonečně se to neopakovalo ve zprávách a tak se nestal legendou, narozdíl od jednoho Nora. No nic.

VĚNUJTE POZORNOST SOBĚ A SVOJÍ DUŠI.

Čemu dávám pozornost, energii, to jsem. To jste určitě už slyšely a moje vlastní máma mě s tímto názorem nedávno poslala někam -pozitivní kecy :-)) Byla na dně, já to vzala, jde to nahoru, krůček po krůčku ;-) Není to lehké, taky jsem bez příjmu a nevím, co bude dál, šílela jsem dost. Šila jsem, fyzicky se zaměstnávala, ale stále jsem "šílela" :-D

A kromě schválení odpuštění záloh na pojištění pro OSVČ (díky paní ministryně, trochu se mi ulevilo) mi došlo: vždyť existují  Acces Bars! Jedná se o velmi jemnou techniku, ale není důležité vysvětlit co přesně to je, to si můžete vygooglit a patří to k věcem, které prostě musíte zažít, abyste trochu pochopily. Zkáceně, je to jakási energetická masáž nebo lépe řečeno aktivace bodů na hlavě, jimiž rozpouštíme negativní myšlenky, usazené bloky .

Mezi další nástroje tohoto "učení" patří  řízení myšlenek tím správným, blahodárným směrem. Pokud cítíme strach, tlak, zžírají nás myšlenky "co by, kdyby...", klaďme si jen otázky a odpověd příjde v té nejlepší formě. Moc o tom nepřemýšlejte a prostě se jen ptejte.

Čí to je, komu to patří? Je to vůbec moje? (vetšina myšlenek, úzkostí jsme si jen přitáhly od druhých, v tomto případě z mediíí, kolektivního strachu)

JAK SE TO ZLEPŠÍ? Jak se to zlepší?

Dnes jsem v rámci životního vzdělání pustila dcerám na youtube video z přednášky Ewy Farné, o seběvědomí, je skvělé... https://www.youtube.com/watch?v=G7btHbphmZs&t=16s

potom následovaly další videa, samo to tam skočilo, velmi inspirativní přednášky lidí na TEDx což je iniciativa, jejímž centrem jsou myšlenky hodné šíření – sdílení podnětných nápadů a příběhů. Příběh kuchařky Kamily Kamu Rundusové je neuvěřitelný, posloucháte se zatajeným dechem a odpustíte jí časté používání slov strašně a hrozně ;-) Každá složitá a fakt "strašná" situace jí posunula, otevřela nové možnosti, byla startem ke změně a čas ukázal, že pozitivní, poznávací změně.

A teď je mnoho z nás v  takové situaci, nevíme co bude, jak dlouho to bude trvat, jestli budeme mít práci a nebo ji už nemáme, někdo se bojí nákazy a že nakazí svoje milé nebo jestli nepadne vyčerpáním  při péči o druhé. Jsou mezi Vámi i zdravotní sestry, ošetřovatelky,  lékařky, tvrdě pracující krásné ženy, které, neřešíte jen jak se zabavit doma v obýváku a jak zvladnout domácí výuku. ;-)

Jak se to zlepší?

Kéž je to začátek něčeho nového, lepšího.

Ať Vás všechny provází síla.

Mám Vás ráda a moc se těším, až budu o Vás znovu pečovat.

Pište mi, volejte, ráda doporučím domácí péči o pleť a mohu Vás eventuelně propojit s vyzkoušenými terapeutkami, homeopatkou....

S úctou Vaše Alena Foltmanová

 

 

 

—————

Zpět


Kontakt

Alena Foltmanová

Moskevská 27/14 Liberec

OPĚT ZAVŘENO...
pokud máte dotazy k domácí péči o pleť, pište nebo volejte.
Hodně zdraví a vše dobré
Děkuji a těším se na Vás v lepších časech.
+420 776 228 887

PREFERUJI SMS Děkuji
Používám i WatsApp