Manuální lifting obličeje

Manuální lifting obličeje je nová revoluční metoda, kterou dokážete výrazně omladit obličej. Již po prvním ošetření můžete vidět výsledky. Vaše pleť je zregenerovaná, napnutá a doslova září. 

Zakladatel masáže Manuální lifting obličeje - pan Robert Al Aref sestavil tuto masáž na základě dlouholetého studia, vlastní praxe, výborné znalosti anatomie a fyziologie na 1. lékařské fakultě Karlovy University a inspirací ze zahraničí.

Jedná se o hodinovou masáž obličeje, během níž je potřeba absolutního klidu. Mimické svaly mají být uvolněné, oči zavřenéJe to velmi jemná technika, s pocitem hluboké relaxace, behem níž se za 60 minut provede až 1000 hmatů, jimiž skvěle působíme na vrásky mimické i ty vzniklé únavou, dochází k  uvolněním svalů v obličeji a zlepšením prokrvení kůže. Výrazně se tak vyhlazují vrásky a kontury obličeje, aktivujeme výživu a zvyšuje se tonus kůže.  Masáží , dochází k regeneraci vazivových a elastických vláken, ke zrychlení odvodu odpadních látek, metabolismu a tím i k úbytku podkožního tuku.

Výsledkem této speciální techniky je tedy prokazatelně mladší a příjemnější vzhled, zároveň také dochází i k odbourání stresu, k obnově duševní harmonie, spokojenosti a psychické pohody..

Tato metoda byla uznána plastickými chirurgy za velmi efektivní a účinnou regenerační techniku. Může také upravit poruchy prokrvení a promaštění pleti.

Proč si tuto masáž dopřávat pravidelně?

Trvalých účinků lze dosáhnout pouze při pravidelném opakování. Je to jako gymnastika pro obličej. Pokud posilujete své tělo, teprve při pravidelném cvičení se správně vytvaruje a zpevní. Doporučuje se  kůra 10 masáží 1-2 x týdně a pak  alespoň jednou za měsíc. Uvidíte, že si všimnou i lidé ve vašem okolí.

Kontraindikace:

akutní zánětlivé onemocnění, vážná srdeční vada, otoky v obličeji (dají se odstranit lymfatickou masáží), vážná porucha funkce štítné žlázy (nebo po konzultaci s lékařem)

Nevhodné po chirurgickém liftingu a po aplikaci vyplnění vrásek kyselinou hyaluronovou či botulotoxinem.

Zdroj: eduspa.cz

Po masáži se můžete cítit unavenější (uvolnění), doporučuje se zvýšit pitný režim (odplavují se odpadní látky z těla). Působení masáže stále doznívá. Je možné, že ráno po probuzení budete vnímat účinek intezivěji než těsně po skončení masáže.

Používám 100% čisté za studena lisované bio oleje, zejména bio arganový olej tzv. "tekuté zlato" v ověřené kvalitě.


Kontakt

Alena Foltmanová

Moskevská 27/14 Liberec

OPĚT ZAVŘENO...
pokud máte dotazy k domácí péči o pleť, pište nebo volejte.
Hodně zdraví a vše dobré
Děkuji a těším se na Vás v lepších časech.
+420 776 228 887

PREFERUJI SMS Děkuji
Používám i WatsApp