Všechny chceme být krásné a jsme krásné. Když se budeme cítit krásné, budeme šťastné. A pokud budeme šťastné, učiníme šťastnými i naše nejbližší.

Relaxační kosmetika se zaměřením na masáže obličeje. Provádím klasické kosmetické služby jako jsou čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, úprava obočí a řas. Používám převážně certifikovanou přírodní a aromaterapeutickou kosmetiku Nobilis Tilia.

Dopřát si můžete i hodinku relaxace při manualním liftingu obličeje, který vás omráčí svými účinky.  Poradenství péče o pleť je samozřejmostí a líčením podtrhneme Vaši přirozenou krásu.

Chcete zažít příjemný relax? Najít svou novou tvář? Chcete se nechat nalíčit na zvláštní příležitost? Zvýšit si seběvědomí? Prostě se nechat hýčkat?

Udělám vše pro to, abyste se cítila skvěle. Těším se na každou z Vás.

Moskevská ul. 27/14, LIBEREC - centrum

naproti Podještědskému knihkupectví vchod do dvora (Kavárna Fantazie, Studio Šanti, Domácí potřeby....) V PRŮCHODU do dvora VPRAVO do 1.patra, kde se nachází také kadeřnictví, pedikúra, masáže apod. Parkování: OC FORUM 2,5 hodiny zdarma.

Jděte za puntíkatým srdcem.

DĚKUJI.

Alena FoltmanováBlog

V této rubrice nejsou žádné články.Byla jste se službami spokojena?

Datum: 05.02.2016

Vložil: Petra S.

Titulek: BÁJEČNÝ RELAX

Alenka je super! Byla jsem již několikrát, vždy jsem si báječně odpočinula, manuální lifting obličeje všem doporučuji! Děkuji:-)

Odpovědět

—————

Datum: 03.02.2016

Vložil: Andrea T.

Titulek: Fantastická poradna

Děkuji Alence za doporučení kosmetických přípravků a jejich následnému dodání. Díky odborné péči a konzultaci mám přípravky přesně pro mne! Ještě jednou děkuji.

Odpovědět

—————

Datum: 02.02.2016

Vložil: Ilona

Titulek: Manuální lifting obličeje

Nádherný zážitek. Krásně voňavá kosmetika, jemné ručky Alenky a celkově moc pěkné prostředí. Rozhodně doporučuji!! Děkuji. :)

Odpovědět

—————

Datum: 23.11.2015

Vložil: Ivana

Titulek: Jedinečné!

Děkuji moc paní Aleně za úžasný více než kosmetický zážitek. Odcházela odpočatá, se skvělou pletí a s pocitem o pár let mladší :-) Těším se na další návštěvu.

Odpovědět

—————

Datum: 23.01.2016

Vložil: Pavla

Titulek: Re: Jedinečné!

Nejhorší kosmetika co jsem kdy zažila, děs......běs

Odpovědět

—————

Datum: 26.01.2016

Vložil: marta

Titulek: Re: Re: Jedinečné!

myslím, že je to jen závist a boj konkurentky, protože je to nejlepší kosmetika co jsem zažila

Odpovědět

—————

Datum: 29.01.2016

Vložil: Alena Foltmanová

Titulek: Re: Re: Jedinečné!

Pavlo, děkuji Vám za názor. Prosím, kontaktujte mě a řekněte mi, proč to bylo tak hrozné. Telefon a email je k dispozici. Ráda Vám vrátím vaše peníze. Poučím se. Děkuji.

Odpovědět

—————