Všechny chceme být krásné a jsme krásné. Když se budeme cítit krásné, budeme šťastné. A pokud budeme šťastné, učiníme šťastnými i naše nejbližší.

Relaxační kosmetika se zaměřením na masáže obličeje. Provádím klasické kosmetické služby jako jsou čištění pleti ultrazvukovou špachtlí, úprava obočí a řas. Používám převážně certifikovanou přírodní a aromaterapeutickou kosmetiku Nobilis Tilia.

Dopřát si můžete i hodinku relaxace při manualním liftingu obličeje, který vás omráčí svými účinky.  Poradenství péče o pleť je samozřejmostí a líčením podtrhneme Vaši přirozenou krásu.

Chcete zažít příjemný relax? Najít svou novou tvář? Chcete se nechat nalíčit na zvláštní příležitost? Zvýšit si seběvědomí? Prostě se nechat hýčkat?

Udělám vše pro to, abyste se cítila skvěle. Těším se na každou z Vás.

Moskevská ul. 27/14, LIBEREC - centrum

naproti Podještědskému knihkupectví vchod do dvora (Kavárna Fantazie, Studio Šanti, Domácí potřeby....) V PRŮCHODU do dvora VPRAVO do 1.patra, kde se nachází také kadeřnictví, pedikúra, masáže apod. Parkování: OC FORUM 2,5 hodiny zdarma.

Jděte za puntíkatým srdcem.

DĚKUJI.

Alena FoltmanováBlog

V této rubrice nejsou žádné články.Byla jste se službami spokojena?

Datum: 16.04.2015

Vložil: Jolana

Titulek: Nádhera

Byla jsem poprvé na kosmetice.Nevěděla jsem co od toho očekávat a musím říct,byla jsem nadšená.Bylo to příjemné,uklidňující a úžasná paní kosmetička.Všem doporučuji dopřát si chvilku relaxu u paní Foltmanové.Děkuji

Odpovědět

—————

Datum: 15.03.2015

Vložil: Jana J.

Titulek: Doporučuji

Skvělý lifting, příjemné, uvolňující prostředí podtržené velice milou paní kosmetičkou. Děkuji.

Odpovědět

—————

Datum: 12.02.2015

Vložil: Denisa Vitkova

Titulek: bezkonkurencni

Naprosto dokonala a luxusni pece...nikdy jsem nezazila lepsi kosmetiku....vrele doporucuji....u masaze jsem usinala.....bozske rucicky.....maximalni spokojenost.....urcite budu chodit pravidelne......a liceni na vecirek...uzasne...lepe jsem nikdy nevypadala.......opravdu luxusni,dokonale...moc dekuji Alenko...mas dar od Boha..sikovne rucicky

Odpovědět

—————

Datum: 18.01.2015

Vložil: Helena

Titulek: Nejlepší

U Alenky jsem byla na masáži obličeje + svatebním líčení.U masáže jsem skoro usínala, příjemný relax. Líčení bylo super, nikdy jsem nevypadala lépe.Alenka má výtvarné nadání :-) Vřele doporučuji!

Odpovědět

—————

Datum: 15.01.2015

Vložil: Terka baterka

Titulek: Hýčkání

Nejlepší kosmetické ruce co znám! Čištění pleti s použitím kosmetiky Nobilis Tilia i manuální lifting vřele doporučuji.

Odpovědět

—————

Datum: 12.01.2015

Vložil: Světla

Titulek: Úžasný relax!

p.Alena je skělá kosmetička a zároveň moc milá společnice, takže u ní nejen zkrásníte :), ale také si úžasně odpočinete.

Odpovědět

—————

Datum: 09.12.2014

Vložil: marta

Titulek: skvělé

lifting mi neuvěřitelně vyžehlil pleť, nejúčinnější co jsem za 30 let z kosmetických procedúr poznala

Odpovědět

—————