Enzymatická regenerace

Enzymatické ošetření pleti - "Biofáze" od Nobilis Tilia

Unikátní metoda přírodního ošetření pokožky, která aktivuje enzymy, které naše tělo, včetně pokožky, přirozeně obsahuje. Hlavními látkami, které tuto aktivitu vyvolávají jsou kompozice éterických olejů.
Základ enzymatického ošetření pleti je aplikace jednotlivých sér podle přesně daného postupu.
Prvním je sérum GERÁNIUM, které reguluje fyziologické pochody kůže a podporuje prokrvení - zahřátí pak následuje sérum TYMIÁN, které má chladivý účinek, podporuje lymfatickou cirkulaci, po jeho aplikaci se pokožka zklidní. Dojde nejen k poměrně rychlé změně teploty, ale i pH kůže a tím je aktivovaná enzymatická regenerace. Třetí sérum řeší konkrétní potřebu pleti například sérum ŠALVĚJ na pigmentové skvrny a akné.
Přípravky biofáze pomáhají odbourávat usazené odpadní látky z pokožky, normalizují fyziologické pochody v pleti, příznivě ovlivňují povadlou pokožku, řeší problémy mastné, zánětlivé a citlivé pleti, rozpouštějí tukové cysty. Jednotlivá séra jsou velmi příjemné řídké přírodní gely. Na pokožce zanechávají hebký pocit, a dobře se vstřebávají. Aromaterapeutický zážitek zaručen! :-)
ca 90 minut

Enzymatická regenerace KOMPLET

+ 10-15 minut  Jemnou masáží aplikuji bylinná séra na energetickou dráhu podél páteře. Pozitivní účinky emulzí rozmarýnu, koriandru, tymiánu, skořice či třezalky tak umocní pocit hluboké relaxace celého organismu.

 


Kontakt

Alena Foltmanová

Moskevská 27/14 Liberec

OPĚT ZAVŘENO...
pokud máte dotazy k domácí péči o pleť, pište nebo volejte.
Hodně zdraví a vše dobré
Děkuji a těším se na Vás v lepších časech.
+420 776 228 887

PREFERUJI SMS Děkuji
Používám i WatsApp