Co ještě může ohrozit stav Vaší pleti

Jistě už víte, že špatný stav pleti může ohrozit špatná životospráva, stres, hormonální nerovnováha, kouření atd. Ale pozor, jsou tu další věci, které by Vás možná ani nenapadly.

Mobilní telefon

pokud se Vám dělají pupínky v oblasti brady a tváře může to být způsobeno častým telefonováním. Uvědomte si, kde všude svůj mobilní telefon pokládáte, je to doslova pastva pro bakterie. Myslete na to a telefon pravidelně dezinfikujte. Stačí otřít antibakterialním ubrouskem.

Skvělé antibakteriální ubrousky do kabelky a mnohem víc mají čeští výrobci drogerie zde

Brýle

A co pupínky kolem nosu? tady je to podobné... Kromě skel vyčistěte i střed brýlí, kde se dotýkají tváře. Zase pomůže antibakterialní ubrousek.

Drastické diety

Co dodat? Pokud hladovíte, ničíte si nejen zdraví, ale i pokožku.

Kosmetické štětce

pokud jste si pořídila skvělé kosmetické štětce, nezapoměňte je alespoň jednou týdně vyprat v mýdlové vodě a ošetřovat desinfekčním sprejem. Například zde

Polštáře

polštáře, do kterých si vlastně otíráte tvář mohou taky nadělat neplechu, ale vy si určite pravidelně měníte povlečení. Pozor i na malé polštářky "mazlíčky", perte je častěji.

Nedůslednost odličování

toto je  jasné, odličujte důkladně večer i ráno. Bez kvalitního odlíčení se Vám nevstřebá a správně nepůsobí ani ten nejúžasnější a nejdražší krém.

 

 


Kontakt

Alena Foltmanová

Moskevská 27/14 Liberec

OPĚT ZAVŘENO...
pokud máte dotazy k domácí péči o pleť, pište nebo volejte.
Hodně zdraví a vše dobré
Děkuji a těším se na Vás v lepších časech.
+420 776 228 887

PREFERUJI SMS Děkuji
Používám i WatsApp